GurusBaby.com

Olga Kabo rodila sina

A poznati ruski glumica - Olga Kabo rodila sina. Njena kćerka vrlo sretan pojava brat, želela je bio njegov brat, a ne moja sestra, da ne postoji između "konkurenciju". Olga muž, kada je saznao svog budućeg očinstva, za vrijeme bez teksta od sreće, usput, on je već postao djed. Dijete je dobio ime u čast svog dede, Victor Artist muža.

Olga Kabo i Nikolaj Razgulyayev ne planirano da će imati zajedničko dijete. Oba imaju djecu iz prethodnih brakova. Olga - 13 godišnja kćerka, Nikol ima unuka od najstariji sin. Nakon tri godine braka, Olga Kabo rekao je njen suprug da je trudna, kao rezultat Olga Kabo rodila sina Nikole Razgulyaevo.

Olga Kabo rodila sina

Ona je našao zahvaljujući kafu. Volela je svako jutro popiti šalicu kave sa cimetom, ali jednog dana sam shvatio da nije mogao ni pogledati svoj omiljeni napitak. Uzela je test na trudnoću, ali ne vjerujem rezultate, idite kod doktora, doktor je potvrdio trudnoću. Muž ove vijesti na gubitku.

Nakon što mu je ona rekla vijest, on je bio malo zbunjen, duga tišina, postepeno prikupljanja hrabrosti, a onda je rekao da je sretan. Kasnije je rekao da ne može dugo da shvati da će njegov sin biti pod njegovim unuk, to jednostavno ne uklapa u njegovoj glavi.

Olga Kabo rodila sina

Kći Olga Kabore iz iznenađenje u plač. Djevojka je vrlo zabrinut o mojoj majci, ona će biti u stanju da preživi kasnoj trudnoći. Ona je također zabrinut za sebe, kao i za 13 godina, što je bila jedina. Moja kćerka tokom trudnoće Olga Kabo pitao da li je ona će ga voljeti onoliko koliko ranije. također zatražio majke da se slože s djetetom da se rodi je dječak, tako da moja majka ne bi ih uporediti. Ispostavilo se da je klinac slušao opomenama sestre, Olga Kabo rodila sina. Ona je obećala majci da ga je podigao pravi džentlmen.

Olga Kabo rodila sina

Olga Kabo priznao je novinarima da nije imao pojma kako pravilno educirati dječaka, tako da je proces je u potpunosti povjerena njenog muža i kćer. Ime novorođenčeta dječak je izabran kao kćeri i supruga. Trudnoća Olga Kabo nositi teška, ona je imala problema prisustva društvenim događajima, a zatim, u pratnji svog supruga. S jedne je došla u jarko crvenoj haljini blizu, tako da je negirao stereotip da žene treba samo povući na bezdimenzione odore.

Olga Kabo nikakva tajna da živi srećno sa svojim tadašnjim suprugom. Sa suprugom, ona je slučajno sreli na ulici. Ona je parkirao automobil u blizini Petrovsky Passage, došao sam i vidio Nikolaj. Bio je vrlo uporan i odlučan čovjek koji se ne boji da ubrza i da se upoznaju sa lijepa žena.

Olga Kabo rodila sina

Video: Olga Freimuth prvi put prikazan SON

Bukutno-candy period je bio vrlo kratak. Olga je priznao novinarima da je samo u prvim godinama braka, shvatio sam što je "zlatni" pored njega, da ga upoznaju bliže. Muž ne dozvoljava kreativnu karijeru glumice, tako dodatno osvojio njeno srce, jer je njegov prethodnik naprotiv tražila da joj domaćica napraviti. Ovo je bio jedan od glavnih razloga za razdvajanje.

Dugo vremena nakon razvoda Olga bila sama, ona je priznala da nije puno sreće s muškarcima, vrlo malo ljudi je mogla da otvori svoje srce, više malih ljudi koji mogu biti u neposrednoj blizini prekrasne i jake žene. U njenom životu nije bilo Nikole. On je novinarima priznao da je predložila da se Olga kada je smatrala da joj je stav iskreno, njena osećanja su istinite. No ispitivanja organizirati Nikolai žena nije, on nije prijavio koliko zarađuje posjeduje. Olga to je bila velika ugodno iznenađenje.

Preporučena literatura:

Olga Buzova trudna?
Eugene Feofilaktova trudna

47-godišnjak Irina Bezrukov trudna

Olga Gazhienko trudna

Video: Olga Freimuth je rodila sina od nepoznate osobe

Kate Middleton je trudna?

Evelyn rodila Down Bledans

Svetlana Permyakova Bore

Mary rodila trojke Boltneva

Video: Olga Freimuth zove ime oca djeteta Cvoego

Vaenga rodila sina

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Christina Aguilera rodila kćerChristina Aguilera rodila kćer
Tom Thumb 1938Tom Thumb 1938
Shakira je trudnaShakira je trudna
Zhanna Friske rodilaZhanna Friske rodila
Jennifer Aniston je trudnaJennifer Aniston je trudna
Mary rodila trojke BoltnevaMary rodila trojke Boltneva
Olga Buzova trudna?Olga Buzova trudna?
Kohl je, Olya i ArhimedKohl je, Olya i Arhimed
Reese Witherspoon je rodilaReese Witherspoon je rodila
Anna snatkina trudna?Anna snatkina trudna?
» » » Olga Kabo rodila sina

© 2011—2022 GurusBaby.com