GurusBaby.com

Yana Rudkovsky nije dobro u drugoj trudnoći

Yana Rudkovsky je rekao da svakog mjeseca trudnoće, sve je teže i teže. Yana Rudkovsky morati dati kvarova na zahtjeve za intervjue i poslovnih sastanaka.

Druge trudnoće teško dati Yana Rudkovsky. U Twitter poruka, objavila, dijeljenje u njoj, jer da su u svom osmom mjesecu trudnoće morala je odustati mnogo. Yana Rudkovsky rekao je novinarima - "Jebi osmom mjesecu trudnoće, ona postaje teško. Odbijam da imam intervju, a svi zovu, a šta nije ponudio. Čak i provesti vježbe za trudnice. "

Naravno, umor Yana Rudkovsky ne zavisi samo od svog položaja, ali i iz zauzet raspored proizvođača. Ona jaše njen muž - Evgeni Plušenko, zbog čestih letova ga mnogo indisponiran, ali ne može se reći da je to zdravstveni problem. Što više želju da budu u toku Rudkovskaya dovelo do prilično težak izbor. Sredinom oktobra 2012. godine zvijezda nije mogao birati koga da se pridruže - da ide sa svojim mužem ili sa Dima Bilan. Izbor je napravila u korist Evgeni Plušenko. Rudkovsky napisila na tviteru "Ja sam sa Eugene u Torinu Golden Skate Awards, gdje je bio danas nagrađen kao najbolji skejter u Evropi. Čekam njegovi nastupi na led! "

Yana Rudkovskaya tokom trudnoće se aktivno bave sportom, pokušajte da poštuju sportski režim u mirovanju, čime se održavaju svoje zdravlje, što je cifra u optimalno stanje.

Želimo Yana Rudkovsky svim srcem da je ona rodila se beba zdrava i krasivenky da sve strahovima i problemima trudnoće postati ništa protiv pozadina od radosti rođenja rodnenky mrvice!

Preporučena literatura:

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Osmog mjeseca trudnoćeOsmog mjeseca trudnoće
Jennifer Aniston je trudnaJennifer Aniston je trudna
Upozorenje! Konkurencija!Upozorenje! Konkurencija!
Leopold. Intervju sa mačkom LeopoldLeopold. Intervju sa mačkom Leopold
Reese Witherspoon je rodilaReese Witherspoon je rodila
Anna snatkina trudna?Anna snatkina trudna?
Yana Rudkovsky BoreYana Rudkovsky Bore
Agata Mutsenietse trudnaAgata Mutsenietse trudna
Zhanna Friske je trudnaZhanna Friske je trudna
Lisankina beremennnostiLisankina beremennnosti
» » » Yana Rudkovsky nije dobro u drugoj trudnoći

© 2011—2022 GurusBaby.com