GurusBaby.com

Tumačenje imena Matthew

Video: Value Name

aktivan dječak

U posljednjih nekoliko godina postala uobičajena imena koja se koriste praktično bio u upotrebi. Ovo ime ima hebrejski korijene i dolazi iz Matthew - "dao Bog". S obzirom na njegovu slavnozvuchnost i ljepote, iznenađujuće je zašto ovaj naziv je nepravedno zaboravljen gotovo za nekoliko stoljeća. Odrasle osobe sa istim imenom je sada vrlo rijetko naći, ali je malo Matveyushek sve veći. Smatra se da su djeca s neobičnim imenima sigurno doživjeti neugodnost u životu u vezi sa izborom roditelja. Ali s obzirom na novi modni trend za rijetke i drevnih imena kada beba i Matej - postalo je sasvim nešto poznato i iznenađujuće.

Video: Value Name Sergey

GLAVNE FUNKCIJE NAKON Matthew. Reckless debater, gotovo nikada ne popušta. To se ogleda u niskim i u starijoj dobi. Iskreno, i teško da će biti u pravu da prevari je vjerovatno da se pronađe način da uvjeri druge osobe u korist svojih postupaka kroz uvjeravanja i prijateljstvo. Bez ambicija, zbog pretjerane skromnosti rijetko dostiže veće visine u karijeri. Aktivna i tvrdoglav. Ako dijete su dobili vlastite principe, onda razbiti ih nema pravo nikome, čak ni roditelji.

Psihologije. Boy Matthew ima dobru memoriju i rano počinje da razvija mentalno. On ne voli sukobe i pokušati ih izbjeći u svakom pogledu. Jako vezan, čak iu odrasloj dobi njegovoj majci. Društvenost se često ne poznaje granice: može doprijeti do nikoga.

ZDRAVLJE. Skloni respiratornih problema, a posebno često pate od grla.

Hobi. Najvjerojatnije dječak Matthew će se uključe u neku vrstu vještina: stolarije, arhitektura, skulptura.

Milošte zove Matthew? Matveyushka, Matveychik, Mitja, Venia.

recenzije

Nadam se: "Moj Matvej dvije godine. Boy emocionalne, odan, nemiran, vrlo retencioni, teško da se prebace na nove akcije. to jest, sve mora biti kao što je bilo ranije. Jako vezan za mene, teško su odnosi sa strancima, igraju isključivo djevojke iz 5 godina "

Aleksandar: "Hello! Mi smo samo 10 mjeseci, ali mogu reći da sinko tvrdoglav, tvrdoglav, ako ne u duhu i živaca može biti njegova "šou". Ako se nešto ne želi da uradi ili da je ne zanima, onda ne postići na bilo koji način - on, vidite, stvari su bolje. U principu, on je vrlo ljubazan, nježan, odan, voli da sobu za sebe, da se mazimo (često počinje), hohotunchik. I on je vrlo uznemiren i koketa "

Anna: "Naš Matveiko samo 9 mjeseci, a već je jasno da je on tipičan dječak: zahtjevan, tvrdoglava, uvijek dobije ono što želi - bilo da je to igračka ili nešto drugo! Restless, vrlo energičan! Ali on - mekušac. U principu, najbolje baby "

Mary: "Moj 1.2. Vrlo nježan. Pametan. Sa znakom. Vrlo društven. Vezan samo za mene i baka. Ako se nešto želi od mene, ona flertuje. Big-na čelu galeb i veselun. On voli da se mazi. Ako je nešto zanimljivo, to bi i dalje sve iu svim. Tvrdoglav. Već pokušavam miniran njegova. Shustrik. Nemaju vremena da se probudi, on je već vukao automobile i sve igračke. Nije pohlepan. "

Irina: "To nije dijete je tajfun neke vrste u mjestu se ne sjedi nikad, sve radi, dovikivanja cijelo vrijeme, stvarno, stvarno ne volim kada se uzme njegova igračke, vlasnik, da moja majka jako vezan, čini sve da ne možemo, ne boji ničega, možete čak popeti na krov, a ne poslušni! Vrlo brižan i sposoban dijete. Razgovor je počeo rano u godinu i pol sam već rekao prijedloge sada izgovara teško riječima, rekao je on. Ne prisiljava da učine nešto, ali ako je to interesantno dijete, ne suza! U principu, shvatio sam, maksimalističke u svakom smislu, kako u razvoju i na neposlušnost, itd Konstantno smiling! Carney, kada se nešto mora biti vrijedan će dobiti ono što vam je potrebno, čak i ako je kažnjena. Naša Matthew 2 godine i 3 mjeseca! "

Alain: "Moj sin je 5 godina i 7 mjeseci. Pa, prilično težak dječak raste, tvrdoglava, ali vrlo veseli, lako se navikne na svim uslovima! Ne znam kako da igra, to je! Voli da se igra sa djecom, ili do 1,5 godina, ili djeca od 7 godina i starije, izabere! Vrlo sportski, agilan. U dobi od 3-3,5 godina bio sam vrlo Cmizdrava ... "

Margaret: "Moj Matveiko skoro 2, on je vrlo aktivan dječak, ja bih čak reći - previše nemirna i nestašna. On voli nashkodnichat, težak karakter. Dobiva joj "ako ne cvili tako težak rad" je jako vezan za mene - čak i WC neće ići (sorry za detalje). Vrlo zanimljivo, ali je zbog svojih godina, dobro pamćenje, na licu mjesta, društven, ali može sama pokrenuti. U principu, ime njegove prijatan i nježan "

Dasha: "Imamo godinu ili dvije. Njegov tražili po svaku cenu, je preglasan, zvučni signal cijelo vrijeme, Bubnik, skičanja. Ne prisiljava da sjesti i slušati na knjigu, ako on to ne bi dopalo. Vrlo, vrlo pametan, dobro pamćenje "

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Rijetki ženska imena na znak zodijaka. Abecedni popisRijetki ženska imena na znak zodijaka. Abecedni popis
Imena za dječakeImena za dječake
Značenje muslimanska imena za dječakeZnačenje muslimanska imena za dječake
Imena dječaka, pogodan za patronimikImena dječaka, pogodan za patronimik
Prekrasna engleska imena za djevojčicePrekrasna engleska imena za djevojčice
Pravoslavnom kalendaru rođendan. Ime za dječakaPravoslavnom kalendaru rođendan. Ime za dječaka
Moderni prekrasnim Tatar muška imenaModerni prekrasnim Tatar muška imena
Kako odabrati ime za dijete?Kako odabrati ime za dijete?
Kako nazvati datuma rođenja detetaKako nazvati datuma rođenja deteta
Moderni ruski i strana imena za djevojčiceModerni ruski i strana imena za djevojčice
» » » Tumačenje imena Matthew

© 2011—2022 GurusBaby.com